Фільтр

  • Ціна
    грн. - грн.

ALESIS

ALESISЦе все - набагато більше, ніж просто проектування, виробництво і продаж цифрових, аналогових і напівпровідникових технологій - мрій музикантів, продюсерів і аудіо інженерів. Це все - незабутні музичні враження. Різні враження. Вони можуть бути настільки ж прості, як концерт в місцевому клубі, записаний через пульт Alesis MultiMix 8 USB, настільки ж добре знайомі, як заняття на електронній установці Pro Kit Alesis DM5 в підвалі, або настільки ж пам'ятні, як Рок Тур, записаний на старий добрий Alesis ADAT.


Якщо і є один секрет нашого бренду і пристрасті, що займається в музикантів, продюсерів та інженерів, так це те, що ми доставляємо їм емоції і враження, а не просто набір товарів і послуг. Ми щиро віддані тому, щоб надихати музична творчість і розвивати музичні враження для всіх зацікавлених сторін - клієнтів, співробітників, партнерів, постачальників і музичної спільноти в цілому. Це те, що виділяє Alesis з натовпу і відповідь на питання, чому наш бренд продовжує залишатися на передових позиціях професійного аудіо і музичних технологій.


У той час як наша продукція варіюються від клавішних, синтезаторів, хард диск рекордерів, пристроїв запису і відтворення для iPod, електронні барабанів, мікшерів, сигнальних процесорів, процесорів ефектів, підсилювачів і гучномовців - одна річ залишається незмінною; наша пристрасть за допомогою нових технологій надихати на музичну творчість та інновації.

 

 

Історія Alesis

Заснована в 1980 році, компанія Alesis початку з новаторською напівпровідникової технології чіпів і зазначеного нагородами індустріального дизайну, які дозволили музикантам початкового рівня і записувати артистам отримати доступні професійні студійні звукозаписні продукти, які раніше не були так доступні. Alesis представили Midiverb - перший в світі професійний 16-бітний процесор ефектів ціною менше $ 1000 і неймовірним співвідношенням"ціна/можливості" на той час. Міцно піднявшись на ноги з Midiverb, Alesis почала рухатися вперед в різних напрямках: драм-машини студійної якості (HR-16 і SR-16), а також синтезатори, студійні монітори і мікшерні пульти.


1991 рік стало проривом для Alesis з появою багатоканального цифрового магнітофона ADAT. До ADAT, студіям доводилося інвестувати $ 50 000 для того, щоб дозволити собі цифровий багатодоріжковий рекордер. З ADAT же цінник знижувався $ 4 000, із суті, відкриваючи дорогу до цифрового запису в кожен будинок або проектну студію. Ця нова технологія дозволяла будь-якому артисту або музикантові робити записи студійної якості.


У 2001 році компанія була придбана Джеком О`Доннелла, і з того часу представила більше рішень і цінностей для музикантів, ніж будь-коли раніше. Під його керівництвом компанія наважилися випускати доступні аналогові мікшери з вбудованою цифрової обробки сигналів (відзначена нагородами серія MultiMix), широку лінійку технологічно передових і доступних електронних ударних і перкусії (USB Pro Kit, DM5 Pro Kit, SURGE Cymbals, Performance Pad), а також вельми новаторські адаптуються комп'ютерні аудіоінтерфейси і контролери (MasterControl). Компанія Alesis прихильна пропонувати найбільш інноваційні та надихаючі професійні звукові пристрої для музикантів, продюсерів та інженерів всіх рівнів.

 

Інновації Alesis


Нижче наведено список основних віх в яскравій історії Alesis:


1986 MIDIverb - перший в світі професійний 16-бітний ефект процесор з ціною до $ 1,000
1990 SR-16 - драм машина - бестселер усіх часів
1991 ADAT - технологія багатоканального запису, що стала індустріальним стандартом
1 993 Quadrasynth - професійний синтезатор
тисяча дев'ятсот дев'яносто чотири Monitor One - референсні студійні монітори
1995 DM5 - рекову драм модуль - бестселер усіх часів
2000 A6 Andromeda - високо цінується синтезатор
2001 HD24 і MasterLink - технології запису без використання ПК - бестселери
2004 MultiMix USB - перший в світі мікшерний пульт з USB аудіоінтерфейсом
2005 micron - DSP синтезатор
2005 MultiMix Firewire - the перший в світі мікшерний пульт з FireWire аудіоінтерфейсом
2006 - запуск лінійки електронних ударних ControlPad і DM5 Kit
2007 iMultiMix - перший в світі мікшерний з універсальним доком для iPod< br>2007 MultiMix USB 2.0 - перший в світі мікшерний пульт з багатоканальним USB аудіоінтерфейсом
2007 Trigger | iO - перший в світі інтерфейс тригер-в-MIDI з USB
2008 SR18 - 24-бітна драм машина/секвенсер на три партії
2008 ProTrack - перший в світі професійний ручний стерео рекордер для iPod і iPhone
2010 DM10, DM10 Pro Kit, DM10 Studio Kit - професійна лінійка електронних ударних
2010 VideoTrack - відеокамера з найкращим звучанням
2011 DM8, DM8 Pro Kit, DM8 USB Kit - доступна лінійка електронних ударних
2011 PercPad - найбільш компактний і доступний перкусійний мульти пед
2011 iO Dock - перший в світі професійний аудіо/MIDI/відео док для iPad

  

Офіційний веб-сайт компанії: http://alesis.com/


570грн.

3 422грн.

Показано з 1 по 16 із 23 (всього 2 сторінок)
Разработано студией RM-STUDIO. 2017-2021