ARTURIA MicroLAB

Купуй Arturia Microlab в Музичному салоні "Шлягер" та отримуй Analog Lab 4

Не так давно сімейство MIDI-контролерів Arturia поповнилось новим, маленьким, але високопродуктивним представником — MicroLab. За досить короткий час цей яскравий малюк завоював прихильність багатьох музикантів та саундпродюсерів світу завдяки вдалому поєднанню унікальних властивостей: супер-компактного та водночас стильного дизайну, досконало вивіреного інтерфейсу, що на повну використовує лаконічний набір елементів керування, якісної та надзвичайно комфортної клавіатуру, а також досить щедрого комплекту програмного забезпечення, що постачається разом із контролером.

Ми ж в свою чергу вирішили влаштувати безпрецедентну акцію, щоб іще більше посилити і без того вражаючий творчий потенціал MicroLab. Відтепер, купуючи цей пристрій, Ви також отримуєте ліцензію на повну версію потужного і справді надихаючого ПЗ Arturia Analog Lab 4, що надасть Вам доступ до понад 6500 приголомшливих пресетів для більше 30 класичних клавішних інструментів, разом із ідеальною інтеграцією з Microlab.


Створення музики у світі цифрових технологій часом нагадує змагання. Стільки відволікаючих чинників, стільки нових фактів, які варто вивчити. MicroLab дозволяє зосередитися на тому, що дійсно важливо...
Універсальний 2-октавний контролер MicroLab пропонує високоякісні клавіші, зручні функції для мандрівників, потужне програмне забезпечення та вбудований приховуваний кабель. Піонери музичних технологій Arturia анонсували нову клавіатуру контролера, яка схвилює як нових користувачів, так і досвідчених професіоналів. MicroLab - це невелика MIDI-клавіатура з інтелектуальним дизайном, яку Ви можете взяти з собою куди завгодно.
Microlab оснащений такими ж професійними тонкими клавішами, як і в контролері KeyStep, який вже став промисловим стандартом. Зазвичай, клавіатура, якою оснащуються бюджетні контролери, залишає бажати кращого, але ті 25 виразних, чутливих до швидкості натискання клавіш на MicroLab дарують справжню насолоду від гри.
Кнопка «Hold» дає миттєвий ефект сустейну, а при натисканні її разом з клавішею «shift» ви отримуєте доступ до режиму «chord», що дозволяє вам програмувати акорди і відтворювати їх дотиком одного пальця.
Прогумований каркас захищає MicroLab від ударів і подряпин, коли Ви знаходитесь в дорозі, а також має поглиблення, яке ідеально підходить для USB-кабелю, дозволяючи легко зберігати або упаковувати його. MicroLab також оснащений місткісними регуляторами модуляції і висоти тону, що працюють так само, як сенсорні екрани — вони також дозволяють проглядати й обирати пресети одним дотиком. Ви також можете швидко перемикати MIDI-канали за допомогою одночасного натискання кнопки SHIFT та клавіш з позначками каналів.
Arturia розробила цей контролер, щоб він допомагав Вам у роботі, а не заважав. Оскільки кабель втоплений в корпус, Ви можете розмістити MicroLab впритул до іншого пристрою у Вашій студії без кабелів, що заважають.
Його ширина не перевищує середню ширину столу в поїзді чи літаку, а каркас не дає йому ковзати. Клавіші також трохи втоплені в корпус, що знижує ризик їхнього пошкодження при транспортуванні в рюкзаку.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Разработано студией RM-STUDIO. 2017-2020