ARTURIA MiniLab MKII MIDI клавіатура 25 дин. клавіш

0
Код товару: 13726
ARTURIA MiniLab MKII MIDI клавіатура 25 дин. клавіш
Наявність: 1
Од. виміру: шт.  
Виробники
ARTURIA

4100грн

Ми перетелефонуємо та уточнимо деталі

Опис

ARTURIA MiniLab MKII MIDI клавіатура 25 динамічних клавіш

ПОРТАТИВНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ СУЧАСНОЇ СТУДІЇ
MiniLab MKII - це дуже корисний пристрій для музикантів у дорозі та в студії, де в пріоритеті компактність робочого місця. Також рекомендуємо звернути увагу на Minilab MkII в комплекті з Arturia Analog Lab V.

Грайте, виступайте, творіть...

MiniLab MKII володіє всім необхідним, щоб розкрити Ваш творчий потенціал.

MiniLab MKII являє собою високоякісний багатофункціональний контролер, що дає прямий доступ до всіх звуків у Вашій віртуальній студії. Вдихніть нове життя в звуки, граючи, налаштовуючи та повертаючи його регулятори.

У комплекті з цим потужним контролером також поставляються кілька популярних програмних продуктів, які допоможуть Вам створити професійні записи в найкоротші терміни. Analog Lab Lite відкриває доступ до сотень легендарних синтезаторів, фортепіано, органів і струнних інструментів. Ableton Live Lite дозволяє записувати, аранжувати та зводити Ваші музичні ідеї в готовий продукт. UVI Grand - це відтворення піаніно Steinway Model D.

Тут починається Ваша музична подорож.

Все під рукою

Час дорогий, тому користувачам потрібна можливість просто і ефективно контролювати процес створення та виконання музики. MiniLab MKII забезпечує прямий доступ до запрограмованих звуків.

MiniLab MKII оснащений дуже зручною клавіатурою на 25 тонких клавіш, 16 кнопками і 8 педами, а також сенсорними органами управління, завдяки чому здатний успішно взаємодіяти з більшістю віртуальних інструментів та ПЗ.

Щоб допомогти перетворити Ваші музичні ідеї в повноцінний запис, який буде звучати, MiniLab MКII включає в себе потужну платформу для створення музики Ableton Live Lite. Кожен елемент управління Minilab автоматично призначений на певну функцію завдяки наявності попередньо налаштованої матриці, дозволяючи Вам витрачати менше часу в меню налаштувань та більше - приділяти створенню музики. Налаштуйте рівні доріжок, фільтри і ефекти за допомогою регуляторів; завантажуйте проекти, барабани або керуйте плейбек за допомогою педів. MiniLab створений, щоб зробити Ваше музичне життя простіше.

Від самого початку і до отримання готового продукту MiniLab MkII забезпечує Вам можливість керування кожним кроком.

Надихаюче програмне забезпечення

Що хорошого в контролері, якому нема чим управляти?
MiniLab MkII поставляється разом із деякими з кращих програмних продуктів на ринку.
Новий MiniLab являє собою чистий контролер - не містить ніяких прошитих звуків. Він дозволяє відтворювати, налаштовувати та управляти інструментами по MIDI. Щоб забезпечити користувачів усім необхідним для створення повноцінної віртуальної студії, Arturia включили в комплект безліч професійних інструментів та програм.

 

Нагороди

 

Характеристики:

Кількість клавіш 25
Поділ клавіатури Немає
Кількість енкодерів 16
Кількість фейдерів Немає
Кількістів педів 8
Елементи керування Кнопки Octave up/ Octave down, 2 банка з 8 педів, 16 енкодерів (2 з них клікабельні), 2 ємнісних сенсорних датчики для пітч-бенда та модуляції
Кількість кнопок 4
Кількість крутилок 16
Наявність ПЗ Є
USB Є
MIDI Немає
Входи USB, роз'єм для педалі сустейну
Габарити, мм 355 x 220 x 50
Вага, кг 1,5
Комплектація USB кабель, карта реєстрації софту Ableton Live lite, Uvi Grand Piano, Mini V, Stage-73 V, Rev PLATE-140, інструкція користувача
Гарантія, місяць 12
Колір Білий
Країна реєстрації бренду Франція
Країна-виробник товару Китай

 

Відгуки клієнтів 0 відгуків

Характеристики

Технічні характеристики
Тип MIDI клавіатура
Стан Новий
Клавіатура Динамічна Synth Action
Кількість клавіш 25 міні-клавіш
Контролери Два банки з восьми педів з RGB-підсвічуванням, чутливих як до швидкості, так і до сили натискання;16 поворотних енкодерів (два з них з функцією натискання);Стрічкові контролери Pitch Bend і Modulation;
Програмне забезпечення Ableton Live Lite
Роз′єм(и) 1 x 1/4 "TRS" Sustain Input, USB
Сумісність Windows 7 або вище, Mac OS X 10.7 або вище
Живлення По шині USB
Загальні характеристики
Колір Білий з чорними ручками
Комплектація MIDI клавіатура, USB кабель, інструкція користувача, упакування
Розміри 355 х 220 х 50 мм
Вага 1,5 кг.
Бренд ARTURIA
Країна-виробник Китай
Гарантія 12 місяців