UA-119342938-1

Блог


Найкращі мікрофони та радіосистеми для домашніх свят!
Полюбляєте співати або завжди хотіли спробувати? Дитина займається вокалом і скоро День Народження? Якісний динамічний мікрофон Beyerdynamic TGV35 та диверситивна вокальна радіосистема TG100H-Set на 8 каналів від відомого німецького виробника Beyerdy..
50
Найкращі USB мікшери для домашніх подкастів та стрімінгу!
Готуєте відповідальну конференцію або стрім з партнерами? Хочете якісний запис вашого вокалу або інструменту? Генеруєте подкасти? Оберіть зручний персональний мікшер з вбудованою USB звуковою картою і отримайте якісний звук в будь-якому додатку або м..
46
Clarity - найкраща акустика для домашніх свят!
Найпопулярніші активні акустичні системи тепер ще доступніші! Обирайте компактну модель MAX6W з акумулятором та радіомікрофоном, або нові потужні високоякісні моделі MAX10HD та MAX12HD і хіт продажів—мультиакустику MAX15MBAW з двома радіомікрофонами,..
33
Behringer Wing - промо ролик
https://www.youtube.com/watch?v=dTS_LwTWbL0BEHRINGER WING Мікшерний пульт цифровий 48 входів Сенсорний екран Великий сенсорний дисплей зі спеціальними контроллерами забезпечують зручне керування. Гнучке налаштування Три секції фейдерів та спеціальні ..
51
Який мікшерний пульт купити для радіостанції?
Радіостанції набувають дедалі більшого розповсюдження в Україні. Кожна людина має мобільний телефон і практично всі телефони здатні приймати ФМ-частоти. Чимало машин обладнані звуковою апаратурою, що спроможна виконувати функції радіоустановки. А зро..
80
Обираємо інструменти для естрадних виступів
Сучасна українська музика — це неймовірний фʼюжн, у якому гармонійно поєднуються сучасні та старовинні інструменти. Та є універсальні рішення, наприклад, якщо гітару класичну купити, це дозволить забезпечити мінімальний музичний супровід для авторів-..
85
Кращі світові бренди з виробництва гітар
Кожен, хто наважився класичні чи акустичні гітари купити, обовʼязково цікавиться репутацією виробника. А якщо ви маєте намір зробити бізнес у сфері торгівлі музичними інструментами, інформація про всесвітньо відомі бренди стає просто життєво необхідн..
112
Фортепіано для музичної школи: як обрати й що нового пропонують виробники?
Фортепіано завжди належало до елітарних інструментів. На цьому інструменті навчитися грати було завжди дорожче, ніж на народних. Та й саме фортепіано й раніше коштувало значну суму, а зараз, коли зʼявилися цифрові різновиди цього інструменту, вартіст..
55
Як облаштувати клуб музичним обладнанням?
Будь–який сучасний клуб — це місце, де молодь прагне відпочити й послухати якісну музику. Є розважальні заклади, де роблять ставку на балакучих ведучих, готових регулярно проводити конкурси й працювати з відвідувачами інтерактивно. Є ті, до яких запр..
98
Цифрове фортепіано: сучасний багатофункціональний інструмент
Цифрове фортепіано (його ще називають синтезатором), яке кілька десятків років тому активно критикували через штучність звуків, вийшло на новий рівень розвитку. Зараз кожен інструмент пропонує чистоту звучання, причому нерідко можна обирати потрібний..
62
Класична гітара: інструмент, яким його замислили винахідники
Класична гітара має дещо приглушене звучання. Це пояснюється наявністю в її конструкції мʼяких нейлонових струн та компактного корпусу. Вишуканий дизайн нагадує жіночий силует. Досить широкий гриф. Інструмент ідеальній для камерного виконання музики...
54
Акустичні гітари: найпопулярніший універсальний музичний інструмент
Акустична гітара, ціна якої цілком доступна — звичний атрибут у будь-якій компанії від підліткової до дорослої. Вона підкорила всі куточки планети.Перевагами такого інструменту є:Простота використання, завдяки якій чимало людей без класичної музичної..
54
Як обрати мікшерний пульт для діджея?
Міксування та аранжування музичних композицій, створення унікальних і незвичайних музичних творів може бути як професійною діяльністю, так і хобі. Обʼєднує всіх діджеїв, які досягнули хоч якихось успіхів у цьому виді діяльності, наявність досить таки..
50
Синтезатор Ямаха: тернистий шлях від науки до мистецтва
Синтезатор Ямаха настільки популярний, що чимало музикантів синтезатори різних виробників тривалий час називали ямахами. Як же зʼявився оригінальний музичний інструмент? Ми розкажемо незвичайну історію компанії, яка була заснована вченим-астрономом і..
51
Обираємо цифрове фортепіано
Цифрове фортепіано у Львові все частіше купують замість класичного. Цей музичний інструмент має низку переваг, головною з яких є можливість обрати портативну модель, яку легко перевозити і для неї досить просто знайти місце навіть у тісній однокімнат..
37
Разработано студией RM-STUDIO. 2017-2020