мікшерний пульт купити для радіостанції

Радіостанції набувають дедалі більшого розповсюдження в Україні. Кожна людина має мобільний телефон і практично всі телефони здатні приймати ФМ-частоти. Чимало машин обладнані звуковою апаратурою, що спроможна виконувати функції радіоустановки. А зростання аудиторії не проходить непоміченим і власні радіостанції зʼявляються навіть у скромних райцентрах.

Переваги прослуховування радіостанції

Звичайно, можна самостійно створити власні музичні добірки чи купити диски улюблених виконавців, встановити великі колонки, ціна яких на сьогодні є доступною, а вибір задовольнить найвибагливішого меломана.

Проте існує низка причин, з яких таке прослуховування поступається в популярності ФМ-радіо.

Радіостанція пропонує не лише музику, але й новини, оперативну інформацію (погода, новини, ситуація на дорогах міста тощо). Радіостанція дає ефект живого спілкування.

Нарешті, радіо — це джерело цікавих новинок у сфері шоу–бізнесу. Чимало невідомих виконавців прокидаються зірками після того, як їхні пісні зʼявилися в ефірі. І відстежувати новинки найпростіше, прослуховуючи відповідні програми.

В існуванні радіостанцій зацікавлені люди, що потребують піару, наприклад, політики.

Тож радіостанція для її засновників та працівників стає постійним джерелом прибутку. І, як і кожен інший бізнес, вона потребує капіталовкладень. Насамперед для створення радіостудії важливо якісний та функціональний мікшерний пульт купити.

Чому на студійний мікшерний пульт ціна може бути вищою, ніж на концертний чи клубний?

Студійні мікшерні пульти мають відповідати таким вимогам:

  • Велика кількість каналів для оброблення та зведення звуку;
  • Висока роздільна здатність (апаратура має ідеально відокремлювати власне звук від шуму);
  • Спроможність працювати з різними джерелами (в студії бажано мати установку, до якої можливо створювати як цифрове, так і аналогове підключення);
  • Спроможність зберігати велику кількість налаштувань та аудіопереходів у памʼяті обладнання;
  • Надійність мікшерних пультів.

Такі високі вимоги пояснюються потребами студії. Якщо вона не транслює програми партнерської радіостанції, а створює власний контент, може зʼявитися потреба, наприклад, обробляти звук, записаний на вініловій платівці. В такому випадку ні про які заздалегідь оброблені цифрові файли мова йти не може.

Відділяти звук від шуму важливо, якщо мова йде про спілкування у прямому ефірі. Уявіть, що в студію телефонує людина. Чи завжди якість звуку належна? А вимоги слухачів високі!

Водночас для радіостудії можна обрати мікшерний пульт у Львові за адекватною вартістю. Це масивні стаціонарні установки, на придбанні яких ні за яких обставин не можна економити. Адже ви купуєте обладнання, що прослужить багато років.

Чи є смисл купувати для радіостанції обладнання, що було у використанні?

Для людей, що створюють студію з нуля, непросто буває виділити кошти на повний комплект нового обладнання, особливо якщо це ініціатива творчого колективу, а не спонсора. А витрат чимало. Потрібно знайти приміщення, провести роботи з належної звукоізоляції, утримувати колектив, а рекламні прибутки зʼявляться, коли радіостудія набуде популярності.

Виникає питання — чи не придбати для економії обладнання, що вже було у використанні?

Звукооператори зазвичай спокійно ставляться до ідеї придбання, наприклад, вживаних акустичних колонок за ціною, нижчою від ринкової. Адже вихід зі строю, наприклад, однієї колонки, не справляє враження катастрофи. Відремонтувати акустичні колонки у Львові можливо оперативно, та й нові колонки в критичному випадку придбати не проблема.

А от мікшерний пульт має бути стовідсотково надійним. Будь–яка несправність може призвести до зупинки всієї роботи!

Купувати вживаний мікшерний пульт для інтенсивної експлуатації на радіостанції з прямими ефірвми ризиковано. Він може бути застарілої моделі, зношеним, з прихованими вадами, які проявляться в найнезручніший момент. Лише у деяких випадках таке придбання може бути вдалим. Наприклад, коли на продаж виставлена укомплектована радіостудія, яка з якихось причин втратила для власників свою актуальність.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Разработано студией RM-STUDIO. 2017-2020