Цифрове фортепіано Kawai KDP70 - ексклюзивно в Україні!!!

Ця модель  є ексклюзивно представлена в Україні і не продається в інших державах Євросоюзу!!!

Короткий опис: 

Клавіатурна механіка Responsive Hammer Compact (RHC) з зваженими клавішами

Клавіатурна механіка Responsive Hammer Compact (RHC) відтворює характерні відчуття від дотику до клавіш, як у справжнього акустичного рояля, завдяки своїй вражаючою безпружинною конструкції, що забезпечує плавність руху клавіш вгору і вниз для плавної і природної гри на піаніно.

Більш того, як і в механіці акустичного фортепіано, басові молоточки клавіатури RHC помітно важче діскантние, і вага кожного з них з них градуйований відповідно до регістром. Така пильна увага до деталей дозволяє домогтися максимальної стабільності під час пасажів фортисимо без втрати контролю при грі піанісімо, тим самим відповідаючи очікуванням навіть вимогливих піаністів.

Технологія Harmonic Imaging ™ (HI) з використанням фортепіанних семплів для всіх 88 клавіш

Цифрове піаніно KDP70 відтворює чарівний тембр флагманського концертного рояля Kawai. Звучання кожної з 88 клавіш цього незвичайного інструменту було ретельно записано, проаналізовано і достовірно відтворено за допомогою запатентованої технології Harmonic Imaging ™. Цей унікальний процес з точністю передає широкий динамічний діапазон оригінального рояля, дозволяючи виконавцю розвивати надзвичайний рівень виразності від м'якого делікатного піанісімо до потужного енергійного фортіссімо.Дополнітельние ефекти реверберації, що моделюють акустичну середу репетиційного класу, невеликого залу, концертного залу, сцени або собору, дають на виході багатий насичений тон і перехоплює дух автентичності звучання.

Записуючий пристрій і функція навчання

Вбудована пам'ять цифрового піаніно KDP70 дозволяє записувати до трьох композицій. Ви також можете відтворити записане твір одним натисканням кнопки. Функція навчання дозволяє самим цілеспрямованим виконавцям відточувати свою майстерність за допомогою колекції етюдів Байєра, Черні та Бургмюллера і п'єс зі знаменитої фортепіанної хрестоматії «Alfred». Ви можете окремо розучувати партію правої і лівої руки і змінювати темп п'єси для відпрацювання найважчих фрагментів.

ВІДЕОПРЕЗЕНТАЦІЯ


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Разработано студией RM-STUDIO. 2017-2020