SAVAREZ 500AR Normal Tension Струни для класичної гітари

SAVAREZ 500AR Normal Tension Струни для класичної гітари

601грн./компл

Код товару: 3047
Виробник: SAVAREZ
  • Наявність: На складі 1
Безкоштовна

Безкоштовна

доставка від 1500грн., (попередня оплата)

99% позитивних

99% позитивних

відгуків

14 днів

14 днів

повернення товару

Захищена

Захищена

система оплати

Лише Найкращі

Лише Найкращі

бренди

SAVAREZ 500AR Normal Tension Струни для класичної гітари
SAVAREZ 500AR Normal Tension Струни для класичної гітари
601грн.

  • Наявність: На складі 1
SAVAREZ 500AR Normal Tension Струни для класичної гітари. Історія торговельної марки почалася ще в далекому 1770-му році, коли відомий неаполітанський майстер струнних інструментів Саварез відкрив у Ліоні фабрику з виготовлення струн найвищої якості. Дуже швидко "Savarez" стає синонімом слова "досконалий". Компанія не використовує запозичені ідеї, тому користується лише власним потенціалом, колосальним досвідом роботи та своїми силами проводить постійні дослідження і створює машини та новітні технології виробництва. Тому споживач завжди отримує 100% унікальний продукт. У 20-му столітті неймовірної популярності набуває серія Traditional, яка використовує власну , і , мабуть , найбільш складну у своєму класі , техніку «безцентрового шліфування» струн з очищеного нейлону. Незважаючи на колосальний крок вперед з того часу, цей продукт досі залишається бестселером компанії.
На шляху свого розвитку компанія освоює процес виготовлення верхніх струн з неочищеного нейлону, які мають набагато якісніше звучання в результаті складного і точного контролю над їх геометричною формою на виробництві. В результаті наприкінці 60-х років з'являється чистий нейлон «Crystal» і серія Crystal&soliste, яка користується успіхом і досі. На зламі тисячоліть ця технологія була вдосконалена використанням роботів, в яких контроль здійснюється за допомогою лазера і фотоелектричних елементів. Внаслідок цього, зовсім недавно світ побачив матеріал «New Crystal» та комплекти струн New Crystal Corum і New Crystal Classic. І, нарешті , розуміючи, що потенціал нейлону вичерпується , інженери Savarez зробили свій найвидатніший прорив - надскладний матеріал з композитного волокна «Alliance KF». Його унікальний звук , баланс , комфорт, гнучкість, чистота, точність, і сустейн , навіть у найвищих позиціях, вже оцінили багато професіоналів. Savarez також виготовляє високоякісні струни для сталево - струнних і смичкових інструментів. Крім відомої серед професіоналів серії Black Sun, компанія недавно випустила дві нові, які отримали позитивні відгуки : Nickel Essential та Nickel Explosion. Керівники Savarez дуже дорожать ім'ям компанії, тому, яку б серію ви не використали - це стовідсотково унікальний внутрішній продукт перевірений дуже жорстким контролем над якістю. Одним словом - легенда .
Струни серії ALLIANCE CORUM запатентовані Savarez. Дана модель удосконалювалася протягом довгих років. Даніструни мають великий опір натягненню, високу гнучкість, постійнийдіаметр на всю довжину. Контроль діаметра струн здійснений під часвиготовлення. Тут також вирішені проблеми дефібріляціі, типового явища,пов'язаного з порушенням зв'язків між молекулами, що стає причиноюпояви маленьких площ з порушений зв'язок, між частинкамивнаслідок високого натягу.
Нова ера в комбінуванні матеріалів, шляхом поєднання високотехнологічних компонентів, яку гордо відкриває компанія SAVAREZ. Новітні дослідження в сфері виготовлення струн з композитних матеріалів дали можливість створити матеріал з найвищими показниками якості та звуковими характеристиками, які передають найтонші нюанси техніки та звуковидобування гітариста.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: SAVAREZ 500AR Normal Tension Струни для класичної гітари

Разработано студией RM-STUDIO. 2017-2021