YAMAHA CLP-725WH Цифрове піаніно

YAMAHA CLP-725WH Цифрове піаніно

46 128грн./шт

Код товару: 16163
Виробник: YAMAHA
  • Наявність: На складі 1
Безкоштовна

Безкоштовна

доставка від 1500грн., (попередня оплата)

99% позитивних

99% позитивних

відгуків

14 днів

14 днів

повернення товару

Захищена

Захищена

система оплати

Лише Найкращі

Лише Найкращі

бренди

YAMAHA CLP-725WH Цифрове піаніно
YAMAHA CLP-725WH Цифрове піаніно
46 128грн.

  • Наявність: На складі 1
Технічні характеристики
Тип Цифрове піаніно
Стан Новий
Клавіатура Молоточкова механіка GrandTouch-S ™ з верхом клавіш зі штучної слонової кістки і чорного дерева. Імітація ефекту Escapement
Режими клавіатури Dual/Layers/Duo
Кількість клавіш 88 клавіш
Поліфонія 256 нот
Чутливість клавіатури Регульована: Hard/Medium/Soft/Fixed
Тембри 10 тембрів. Включаючи концертний рояль Yamaha CFX Binaural Sampling, Bösendorfer Imperial
Тон-генератор Grand Expression Modeling, VRM, Binaural Sampling, Smooth Release, Key-off Samples
Секвенсор 2-трековий секвенсор, пам'ять для 1 композиції
Контролери 3 педалі: Damper (з ефектом half pedal), Sostenuto, Soft
Пам'ять 960KB (Flash Memory)
Ефекти Ревербератор (4 типи)
Метроном 5 ~ 280
Композиції 10 демонстраційних, 50 фортепіанних
Вихід на навушники Є
USB USB TO HOST
Акустика 2 х 20 Вт (12см x 2)
Додаткові функції Cистема Intelligent Acoustic Control (IAC), Stereophonic Optimizer
Живлення Зовнішній блок живлення PA-300C
Загальні характеристики
Покриття Матове
Колір Білий
Комплектація Піаніно, мережевий адаптер, керівництво користувача, фірмова банкетка, упакування
Розміри 1350 х 849 х 414 мм
Вага 43 кг
Бренд YAMAHA
Країна-виробник Індонезія
Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
YAMAHA CLP-725WH Цифрове піаніно 88 клавіш з молоточкової механікою GrandTouch-S з верхом клавіш зі штучної слонової кістки і штучного чорного дерева, механізм «Escapement», Grand Expression Modeling, оновлені CFX Binaural sampling і Bosendorfer Imperial тембри, VRM (Virtual Resonance Modeling), семплірованіє Smooth Release, Key -Off, 10 голосів, поліфонія: 256 нот, 3 педалі (з ефектом Half Pedal), ефект Reverb, функція Intelligent Acoustic Control (IAC), 2-трековий секвенсор, метроном, 10 пісень + 50 фортепіанних, режим Dual / Layers / Duo , вбудована акустика 2х20Вт, USB TO HOST, Stereophonic Optimizer, 2 виходи для навушників, виконання: білий (WH).

Чарівність з кожною зіграною нотою - Yamaha CLP-700
Цифрові піаніно серії CLP використовують передові технології для відтворення реалістичних відчуттів від гри на фортепіано, дозволяючи піаністу грати на клавішах з безліччю варіацій швидкості і глибини для досягнення необмеженої різноманітності тону і створення унікального особистого виконання. Володіючи виразними можливостями, що наближаються до характеристик акустичного рояля, серія CLP-700 зробить гру на фортепіано більш захоплюючою, ніж будь-коли раніше.

Клавіатура GrandTouch-S ™
Новітня клавіатура Yamaha відрізняється широким динамічним діапазоном і точним відгуком на кожен нюанс дотику, надаючи піаністу широкий діапазон тембрів - від ніжного до яскравого. Високотехнологічні молоточки відтворюють приємний відгук, що відчувається при ударі по струнах, що дозволяє точно контролювати тон. Білі клавіші з синтетичної слонової кістки і чорні клавіші з синтетичного чорного дерева запобігають ковзанню навіть під час тривалої гри. Все як у справжнього рояля.

Механізм з ефектом "Escapment"
Даний механізм в роялі швидко відводить молотки від струн після удару по ним, щоб запобігти будь-якому впливу на вібрацію струни. Цей механізм створює відчуття легкого клацання при м'якому натисканні на клавішу.

Клавіатури Clavinova оснащені механізмом, який відтворює це відчуття в нижній частині ходу клавіші. Вони були сконструйовані таким чином, що клацання помітно тільки при найлегшому натисканні клавіш, як на клавіатурі рояля. Ці клавіатури були відрегульовані для забезпечення додаткового тертя, яке врівноважує репетицію клавіш і відгук без зниження продуктивності.

Філософія дизайну
Піаніно Clavinova відрізняється чудовими можливостями гри і універсальними функціями, а також вишуканим автентичним дизайном, в якому компактна форма поєднується із сучасною естетикою інструменту, що задає сучасні стандарти для фортепіано. В основі концепції дизайну Clavinova лежить те, як музикант відчуває себе, коли сідає за фортепіано Clavinova. Непотрібні елементи вилучені з поля зору піаніста, щоб створити переконливо природний простір, що нагадує антураж акустичного піаніно. Це свідчить про увагу Yamaha до музикантів, які займаються на Clavinova і грають на акустичних роялях - вони можуть вийти на сцену без напруги і занепокоєння, тому що все відчувається природно, як і повинно бути. Фортепіано Clavinova - це частина повсякденного життя музикантів: сучасні акценти і колірні варіації доступні для поєднання з будь-яким дизайном інтер'єру або стилем життя.

Grand Expression Modeling
Взаємодія і гра молотчков, демпферів і струн всередині рояля відгукуються на найдрібніші нюанси дотиків піаніста, створюючи безмежний діапазон тональної експресії. Дотик відноситься до управління не тільки інтенсивності (м'якості/гучності) при грі і відпуску клавіш, але також швидкості і глибини натискання клавіш. Технологія Grand Expression Modeling, представлена ??в серії CLP-700, перетворює різноманіття торкання пальців піаніста в безмежні тональні варіації рояля.

Це дозволяє змінювати звучання, граючи на клавішах з різною глибиною і з різною швидкістю, навіть при використанні таких прийомів, як трелі або легато, або підкреслюючи мелодію поверх акомпанементу. Grand Expression Modeling чудово відтворює результат, очікуваний від цих технік, у багатьох відомих піснях. У «Clair de Lune» Дебюссі слабкий дотик створює боязкий тон, який робить мелодію чіткішою. У «Un Sospiro» Ліста супроводжуючі арпеджіо акцентують мелодію, але не пригнічують її, а різноманітна експресія мелодії надає їй таку "вокальну" якість. В останньому з ноктюрнів Шопена, трелях, легато і інших тонких техніках, коли здається, що пальці парять над клавішами, досягається необхідний повітряний і плавний тональний вираз. Гра таких п'єс на дуже виразному фортепіано допомагає піаністу вивчити різні техніки і випробувати ту ж радість експресії, що і художник, тільки через звучання.

Оновлені тембри Yamaha CFX та Bosendorfer Imperial
Звуки рояля Clavinova записані з декількох всесвітньо відомих концертних роялів. Один з них - CFX, кращий концертний рояль Yamaha. Піаністи усього світу зачаровані вражаючим, сліпучим, багато виразним звуком CFX в концертних залах. Ще один концертний рояль - Imperial, флагманська модель Bosendorfer, освячена століттями віденського фортепіанного бренду. Imperial відомий своїм достатком фарб і природною теплотою. Компанія Yamaha точно відтворює особливості цих концертних роялів, ретельно записуючи весь тональний діапазон кожної з 88 клавіш, вловлюючи найбільш гармонійні тембри, які може запропонувати кожна модель.

Virtual Resonance Modeling (VRM)
Одна з принад рояля - це симпатичний резонанс, який створюється вібрацією всього інструменту. Фортепіано Clavinova ретельно відтворює цей багатий резонанс за допомогою новаторської технології, яка називається віртуальним моделюванням резонансу (VRM). VRM створює багатий різноманітний звук, імітуючи складні симпатичні тони, створювані, коли коливання струн поширюються на деку і інші струни, відповідно до синхронізації і інтенсивності натискання клавіш і педалювання. Фортепіано серії CLP-700 навіть відтворюють звуки, які видають демпфери, коли вони піднімаються від струн, на додаток до резонансу дуплексного масштабування, струн, деки і корпусу. Фортепіано Clavinova дозволяє вам насолоджуватися миттєвою динамікою і глибоким звучанням, яке відтворюються всім корпусом рояля.

Імерсивне звучання з ефектом присутності - навіть в навушниках!

Бінауральной семплинг
Бінауральне семплювання - це метод, при якому спеціальні мікрофони розміщуються на голові манекена в тих же положеннях, що і вуха піаніста, щоб вловлювати звуки фортепіано так, як вони звучать в реальності. Ми вибрали цей метод для створення атмосфери і повного природного резонансу акустичних фортепіано в Clavinova. Це змушує піаністів відчувати себе сидячими за роялем, навіть коли вони грають в навушниках. Гра настільки приємна, що вони забувають, що наділи навушники, скільки б вони не продовжували грати.
На фортепіано серії CLP-700 бінауральне семплювання використовувалося для Bosendorfer Imperial, а також для Yamaha CFX. Yamaha забезпечує стереозвук високої чіткості за допомогою спеціально розробленої манекен-голови, що була використана для запису.
Ми також розробили функцію Stereophonic Optimizer для досягнення того ж ефекту для фортепіанних ефектів. Технологія Stereophonic Optimizer відтворює природне поширення звуку в навушниках майже так само точно, як бінауральне семплювання для тембрів фортепіано, відмінних від CFX і Imperial.

Отримайте більше з додатком Smart Pianist
Насолоджуйтесь фортепіано ще більше за допомогою Smart Pianist, спеціального додатку, який додає красивий графічний інтерфейс і безліч неймовірних функцій до вашого цифрового піаніно Yamaha.

Записуйте власне виконання
Функція запису, вбудована в інструменті, дозволяє музикантові записати власне виконання натиснувши лише одну кнопку. Крім того, завдяки 2-трековому секвенсору ви можете записувати окремо партії лівої і правої руки. Це зручний спосіб розучувати складні відрізки творів.
*Запис проводиться у форматі MIDI. Для відтворення записаних даних на комп'ютері використовуйте сумісне програмне забезпечення.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: YAMAHA CLP-725WH Цифрове піаніно

Разработано студией RM-STUDIO. 2017-2021