YAMAHA EZ-300 Синтезатор з автоакомпонементом 61 дин. клавіша

YAMAHA EZ-300 Синтезатор з автоакомпонементом 61 дин. клавіша

10 674грн./шт

Код товару: 16232
Виробник: YAMAHA
  • Наявність: На складі 1
Безкоштовна

Безкоштовна

доставка від 1500грн., (попередня оплата)

99% позитивних

99% позитивних

відгуків

14 днів

14 днів

повернення товару

Захищена

Захищена

система оплати

Лише Найкращі

Лише Найкращі

бренди

YAMAHA EZ-300 Синтезатор з автоакомпонементом 61 дин. клавіша
YAMAHA EZ-300 Синтезатор з автоакомпонементом 61 дин. клавіша
10 674грн.

  • Наявність: На складі 1
Технічні характеристики
Тип Синтезатор з автоакомпонементом
Стан Новий
Клавіатура Динамічна з підсвічуванням
Режими клавіатури Dual/Split/Duo
Кількість клавіш 61
Поліфонія 48 нот
Тембри 622 (241 Panel Voices + 22 Drum/SFX kits + 20 Arpeggio + 339 XGlite Voices), 3 Live! Voices, 4 Sweet! Voices, 6 Cool! Voices, 11 Super Articulation Lite Voices
Тон-генератор AWM Stereo Sampling
Виходи OUTPUT x 1
Секвенсор 2-трековий
Автоакомпонемент Є
Додаткові входи/виходи Вхід AUX IN
Стилі 205 (ACMP ON/OFF, SYNC START, START/STOP, INTRO/ENDING/rit., MAIN/AUTO FILL)
Дисплей LCD
Контролери Гніздо для підключення педалі AUX Pedal (педалі сустейн)
Пам'ять 1.4 МБ
Ефекти Відлуння (12 типів), хорус (5 типів), Master EQ (6 типів), Harmony (26 типів), Арпеджиатор (150 типів)
Метроном 11 - 280 bpm
Навчальна система KEYS TO SUCCESS, Lesson 1-3 (Listening, Timing, Waiting), Phrase Repeat, A-B Repeat, Chord Dictionary, Touch Tutor, Chord Study, Chord Progression
Композиції 154 (включаючи Touch Tutor: 10, Chord Study: 12, Chord Progression: 30)
Транспонування -12 - 0, 0 - +12
Вихід на навушники Є
Інтерфейси Так (вбудований MIDI-інтерфейс)
Акустика 2.5 Вт + 2.5 Вт [12 см x 2]
Живлення Зовнішній блок живлення
Загальні характеристики
Комплектація Синтезатор, пюпітр, мережевий адаптер, керівництво користувача, упакування
Розміри 945 x 118 x 369 мм
Вага 4.8 кг
Бренд YAMAHA
Країна-виробник Китай
Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
YAMAHA EZ-300 Синтезатор з акомпонементом 61 динамічна клавіша з підсвічуванням, поліфонія 48 нот, AWM Stereo Sampling, 622 тембри: 241 основних + 22 наборів ударних / ефектів + 20 арпеджіо + 339 XGlite тембрів), тембри 3 Live! Voices, 4 Sweet! Voices, 6 Cool! Voices, 11 Super Articulation Lite Voices, 205 стилів акомпанементу, 2-трековий секвенсор з внутрішньою пам'яттю на 5 композицій, 154 пісні, система навчання Keys to Success, реверберація (12 типів), хорус (5 типів), Master EQ (6 типів) , Harmony (26 типів), арпеджіатор (150 типів), поділ клавіатури Dual / Split / Duo, метроном, USB to Host, AUX In c функцією Melody Suppressor, можливість підключення і управління з iPhone / iPad (за допомогою опціонального адапетра i-UX1 ), вихід для навушників, вхід для підключення педалі сустейн (опція), вбудована акустика 2х2.5Вт, колір: Silver White

Просто натискайте підсвічені клавіші та насолоджуйтеся чудовою музикою - природньо та без зусиль. А якщо ви хочете грати ще краще, практикуйтеся в зручному для вас темпі за допомогою одного з трьох навчальних режимів. Працюйте над партіями правої і лівої руки окремо або навіть розбийте пісню на окремі частини для повторення. Клавіші з підсвічуванням направлять вас, допомагаючи отримувати задоволення від гри, навіть якщо ви поки не вмієте читати ноти.

Виконуйте улюблені пісні
Бібліотека EZ-300, містить 202 вбудовані пісні, які сподобаються всій родині. З популярними хітами та відомими композиціями, які ви чули і хочете зіграти на піаніно - від поп-пісень, дитячих пісень і класики, ви зможете весело провести час, граючи під пісню або просто слухаючи, як вона відтворюється автоматично. Більш того, ви можете підключити EZ-300 до комп'ютера, щоб додати ще більше улюблених треків.

Насолоджуйтесь реалістичним звучанням різних музичних інструментів
Разом з EZ-300 ви можете насолоджуватися звучанням 622 вбудованих інструментальних тембрів, включаючи особливі "Live" тембри, що представляють собою реальні записані семпли рояля, струнних та духових інструментів. За допомогою цього синтезатора, ви можете грати на величезному різноманітті автентичних музичних інструментів і насолоджуватися вражаюче повним звучанням.

Система навчання, що допоможе новачкам прогресувати
Використовуйте уроки, щоб з легкістю грати вбудовані композиції. Ці зручні навчальні функції допоможуть вам практикувати вбудовані пісні та поліпшити свої ігрові навички. Вбудована система навчання складається з трьох ступенів: Listening, Timing and Waiting і доступна для лівої руки, для правої руки і навіть для гри обома руками. Уроки засновані на композиціях які знаходяться в пам'яті інструменту, тому ви завжди зможете почути, як має звучати кожна вправа. Уроки організовані для оптимального й приємного навчання, тому просто оберіть той, який вам підходить, і виведіть свої навички гри на піаніно на новий рівень.

Super Articulation Lite
"Super Articulation Lite" - це функція, що відтворює призвуки прийомів гри, що є унікальними, для конкретних акустичних інструментів, які раніше було важко імітувати. Наприклад, якщо ви оберете гітарний тембр, то зможете реалістично відтворити такі звуки, як гітарний дисторшн або флажолети нейлонових гітарних струн.

Динамічна клавіатура
Насолоджуйтесь грою на динамічній клавіатурі, яка точно передає всі нюанси вашої гри, роблячи виконання більш виразним в музичному плані. Натискайте на клавіші сильніше для отримання більш гучних тонів, або м'якше - для отримання більш тихих звуків, щоб домогтися справжнього динамічного контролю над музикою.

Додайте ефектів своєму виконанню
EZ-300 оснащена процесором цифрової обробки сигналів (DSP), який дозволяє вам застосовувати до звуку різноманітні вбудовані ефекти та адаптувати їх до вашого виконання. У разі вибору тембру з рекомендованим налаштуванням DSP, ефект DSP застосовується до основної партії тембру.

Функція автоакомпанементу
EZ-300 має функцію автоакомпанементу, яка автоматично відтворює відповідний супровід (ритм + бас + акорди акомпанементу), яким ви можете управляти, просто граючи основні ноти або акорди лівою рукою.

Smart Chord
Оберіть один з двох способів грати акорди: "Smart Chord", який дозволяє вам грати акорди одним пальцем, або "Multi", що дозволяє вам брати акорди традиційно, з усіма складовими нотами. Smart Chord - дозволяє вам грати акорди, використовуючи прості техніки, які допомагають вашому виконанню звучати насичено та чудово.

Арпеджіатор
Автоматично програвайте арпеджіо, просто граючи відповідні ноти на клавіатурі. Наприклад, ви можете зіграти ноти тризвуку - основний тон, третій і п'ятий - а функція арпеджіо автоматично створить безліч цікавих фраз. Цю функцію можна творчо використовувати як при створенні музики, так і при виконанні.

Функція навчання "Keys to Success"
"Ключі до успіху", засновані на методиках навчання, які компанія Yamaha використовувала протягом багатьох років. Ви можете вибрати тільки ключові фрази Пісні - ті, які вам найбільше подобаються, або над якими потрібно працювати - і практикувати їх одну за одною. Цей урок ідеально підходить для гравців-початківців. Кожна пісня складається з декількох кроків. Кожен раз, коли ви граєте до кінця поточного кроку, ваше виконання буде оцінюватись.

Завантажуйте ноти вбудованих пісень
Збірник пісень включає в себе партитури вбудованих пісень, а також містить підказки для інтегрованих уроків з зображеннями, глосарієм, тощо. Ви можете використовувати цей збірник пісень разом з функцією уроку "Ключ до успіху", або в якості партитури акорду при грі з функцією Smart Chord.

Грайте з напарником
Коли режим Duo активований, дві людини можуть грати на інструменті одночасно, з одним і тим же тембром, та в одному октавному діапазоні - один ліворуч, а інший праворуч. Це корисно, наприклад, для навчальних програм, в яких вчитель грає зразковий приклад, а учень тренується, сидячи поруч з вчителем.

Дисплей
Кришталево чистий, та розбірливий РК дисплей, з індикатором сили дотику (Velocity), дає виконавцю візуальне уявлення про силу натискання на клавішу.

Підключення смарт пристрою
Поліпшите свої заняття, запис і виконання музики! Підключіть смарт пристрій до інструменту, щоб скористатися низкою цікавих функцій, таких як додаток "Rec'n'Share", який дозволяє записувати аудіо та відео разом із піснями з вашої музичної бібліотеки, а потім ділитися своїми виступами зі світом.* Для підключення до iPhone або iPad потрібен додатковий пристрій Lightning to USB Camera Adapter (купується окремо)

Вбудований метроном

Вбудована функція метроному може бути легко активована з панелі управління і дозволяє вільно змінювати його темп та гучність. Вдоскональте своє почуття ритму та зробіть свою гру ідеальною, слухаючи точний темп.

Функція запису

Ви можете в будь-який момент записати свій виступ одним дотиком кнопки, та швидко перевірити результати свого тренування, або поділитися своєю творчістю з сім'єю і друзями.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: YAMAHA EZ-300 Синтезатор з автоакомпонементом 61 дин. клавіша

Разработано студией RM-STUDIO. 2017-2021