YAMAHA PSR-E373 Синтезатор з автоакомпонементом 61 дин. клавіша

YAMAHA PSR-E373 Синтезатор з автоакомпонементом 61 дин. клавіша

7 506грн./компл

Код товару: 15880
Виробник: YAMAHA
  • Наявність: На складі 1
Безкоштовна

Безкоштовна

доставка від 1500грн., (попередня оплата)

99% позитивних

99% позитивних

відгуків

14 днів

14 днів

повернення товару

Захищена

Захищена

система оплати

Лише Найкращі

Лише Найкращі

бренди

YAMAHA PSR-E373 Синтезатор з автоакомпонементом 61 дин. клавіша
YAMAHA PSR-E373 Синтезатор з автоакомпонементом 61 дин. клавіша
7 506грн.

  • Наявність: На складі 1
Технічні характеристики
Тип Синтезатор з автоакомпонементом
Стан Новий
Режими клавіатури Dual/Split/Duo
Кількість клавіш 61 динамічна клавіша
Поліфонія 48 нот
Тембри 622 (241 Panel Voices + 22 Drum/SFX kits + 20 Arpeggio + 339 XGlite Voices), 3 Live! Voices, 4 Sweet! Voices, 6 Cool! Voices, 11 Super Articulation Lite Voices
Тон-генератор AWM Stereo Sampling
Секвенсор 2-х доріжковий
Автоакомпонемент Є
Стилі 205 (ACMP ON/OFF, SYNC START, START/STOP, INTRO/ENDING/rit., MAIN/AUTO FILL)
Дисплей LCD
Пам'ять 1.4 МБ
Ефекти Реверберація (12 типів), хорус (5 типів), Master EQ (6 типів), Harmony (26 типів), Арпеджіатор (150 типів)
Роз'єм(и) PHONES/OUTPUT x 1, гніздо для підключення AUX Pedal (педалі сустейн)
Метроном 11 - 280 bpm
Навчальна система KEYS TO SUCCESS, Lesson 1–3 (Listening, Timing, Waiting), Phrase Repeat, A-B Repeat, Chord Dictionary, Touch Tutor, Chord Study, Chord Progression
Композиції 154 (including Touch Tutor: 10, Chord Study: 12, Chord Progression: 30)
Транспонування -12 - 0, 0 - +12
Інтерфейси USB TO HOST (вмонтований аудіо- MIDI-інтерфейс)
Акустика 2.5 Вт + 2.5 Вт (12 см x 2)
Загальні характеристики
Комплектація Синтезатор, інструкція користувача, блок живлення, пюпітр, упакування
Бренд YAMAHA
Країна-виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Додатково Вхід AUX IN с функцією Melody Suppressor
YAMAHA PSR-E373 Синтезатор з автоакомпонементом 61 динамічна клавіша поліфонія 48 нот, AWM Stereo Sampling, 622 тембру: 241 основних + 22 наборів ударних / ефектів + ??20 арпеджіо + 339 XGlite тембрів), тембри 3 Live! Voices, 4 Sweet! Voices, 6 Cool! Voices, 11 Super Articulation Lite Voices, 205 стилів акомпанементу, 2-трековий секвенсор з внутрішньою пам'яттю на 5 композицій, 154 пісні, система навчання Y.E.S. Відлуння (12 типів), хорус (5 типів), Master EQ (6 типів), Harmony (26 типів), арпеджиатор (150 типів), поділ клавіатури Dual / Split / Duo, метроном, USB to Host (вбудований аудіоінтерфейс 16біт / 44.1 кГц), AUX In c функцією Melody Suppressor, можливість підключення і управління з iPhone / iPad (за допомогою опціонального адапетра i-UX1), вихід для навушників, вхід для підключення педалі сустейн (опція), вбудована акустика 2х2.5Вт, блок живлення в комплекті

Новий стандарт портативних розважальних синтезаторів!
PSR-E373 - це нова портативна модель від Yamaha, оснащена динамічною клавіатурою і абсолютно новим тон-генератором LSI, який забезпечує приголомшливий набір високоякісних тембрів, і ідеально підходить як для навчання, так і для виступу.

Велика бібліотека високоякісних звуків
PSR-E373 оснащена недавно розробленим тон-генератором LSI, який забезпечує приголомшливе якість звуку, а також високоякісні ефекти. Завдяки LSI ви можете насолоджуватися великою бібліотекою з 622 інструментальних тембрів, що ідеально підходять для гри в будь-якому вибраному вами жанрі, а також унікальними тембрами Super Articulation Lite, що відтворюють трелі і струнний шум струнних інструментів, таких як віолончель і мандоліна. Це забезпечує приголомшливий реалізм для чудового автентичного виконання.

Випробуйте радість від гри
PSR-E373 володіє вражаючими виразними можливостями завдяки ряду ефектів, аналогічних тим, що використовуються в топових моделях, і чутливості до сили натискання, яка дозволяє додавати тонкі нюанси в вашу гру. Інструмент також оснащений функцією автоаккомпанемента, яка забезпечує підтримку в різних музичних жанрах з усього світу, таких як джаз, R & B і латиноамериканська музика.

Система навчання, щоб допомогти новачкам прогресувати
Використовуйте уроки, щоб з легкістю грати вбудовані композиції. Ці зручні функції навчання допоможуть вам практикувати вбудовані пісні і поліпшити свої ігрові навички. Уроки організовані для оптимального і приємного навчання, тому просто виберіть той, який вам підходить, і виведіть свої навички гри на клавіатурі на новий рівень.

Багатий набір тембрів і ефектів
PSR-E373 оснащена новітнім тон-генератором LSI від Yamaha, що забезпечує кращу якість звуку, яке коли-небудь пропонувалося в інструментах цього типу. Насолоджуйтесь 622 приголомшливими тембрами, включаючи гітару, бас, струнні, саксофон, трубу, барабани і перкусію, а також фортепіано, орган і інші класичні клавішні інструменти, які разом складають велику бібліотеку музичних звуків. Ви навіть можете накласти два різних тембру на всю клавіатуру як «Dual Voice», щоб ще більше збагатити ваше виконання!

Super Articulation Lite
«Super Articulation Lite» - це функція, яка відтворює призвуки прийомів гри, унікальні для конкретних акустичних інструментів, які раніше було важко імітувати. Наприклад, якщо ви виберете гітарний тембр, то зможете реалістично відтворити такі звуки, як гітарний дисторшн і флажолети нейлонових гітарних струн.

Динамічна клавіатура
Насолоджуйтесь грою на динамічної клавіатурі, яка точно відображає всі нюанси вашої гри, роблячи виконання більш виразним в музичному плані. Сильніше натискайте на клавіші для отримання більш гучних тонів або м'яко для отримання більш тихих звуків, щоб домогтися справжнього динамічного контролю над музикою.

Додайте ефектів свого виконання
PSR-E373 оснащена процесором цифрової обробки сигналів (DSP), який дозволяє вам застосовувати до звуку різні вбудовані ефекти і адаптувати їх до вашого виконання. У разі вибору тембр з рекомендованою налаштуванням DSP, ефект DSP застосовується до основної партії тембру.

Функція автоаккомпанемента
PSR-E373 має функцію автоаккомпанемента, яка автоматично відтворює відповідну підтримку (ритм + бас + акорди акомпанементу), якій ви можете управляти, просто граючи основні ноти або акорди лівою рукою.

Smart Chord
Виберіть один з двох способів грати акорди: «Smart Chord», який дозволяє вам грати акорди одним пальцем, або «Multi», який дозволяє вам грати акорди як зазвичай, з усіма складовими нотами. Smart Chord дозволяє вам грати акорди, використовуючи прості техніки, які допомагають вашому виконання звучати чудово.

Арпеджіатор
Автоматично програвайте арпеджіо, просто граючи відповідні ноти на клавіатурі. Наприклад, ви можете зіграти ноти тризвуку - основний тон, третій і п'ятий - і функція арпеджіо автоматично створить безліч цікавих фраз. Цю функцію можна творчо використовувати як при створенні музики, так і при виконанні.

Функція навчання "Keys to Success"
"Ключі до успіху" засновані на методиках навчання, які компанія Yamaha використовувала протягом багатьох років. Ви можете вибрати тільки ключові фрази Пісні - ті, які вам найбільше подобаються або над якими потрібно працювати, - і практикувати їх одну за одною. Цей урок ідеально підходить для початківців гравців. Кожна пісня складається з декількох кроків. Кожен раз, коли ви граєте до кінця поточного кроку, ваше виконання буде оцінюватися.

Завантажуйте ноти вбудованих пісень
Збірник пісень включає в себе партитури вбудованих пісень, а також містить підказки для інтегрованих уроків з зображеннями, глосарієм і т. Д. Ви можете використовувати Збірник пісень разом з функцією уроку «Ключ до успіху» або в якості партитури акорду при грі з функцією Smart Chord .

Грайте з напарником
Коли режим Duo активований, дві людини можуть грати на інструменті одночасно з одним і тим же звуком в одному октавному діапазоні - один ліворуч, а інший праворуч. Це корисно, наприклад, для навчальних програм, в яких учитель грає модельне уявлення, а учень тренується, сидячи поруч з учителем.

Дисплей
Кришталево чистий, легко читається ЖК-дисплей з вимірником Велосіті, який дає візуальне уявлення про силу натисканні на клавішу.

Підключення смарт пристроїв
Покращіть свою практику, запис і виконання музики! Підключіть смарт пристрій до інструменту, щоб скористатися низкою забавних функцій, таких як додаток «Rec'n'Share», яке дозволяє записувати аудіо і відео разом з піснями з вашої музичної бібліотеки, а потім ділитися своїми виступами зі світом.

* Для підключення до iPhone або iPad потрібно додатковий пристрій Lightning to USB Camera Adapter (купується окремо)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: YAMAHA PSR-E373 Синтезатор з автоакомпонементом 61 дин. клавіша

Разработано студией RM-STUDIO. 2017-2021