CORT AC100DX OP Класична гітара

0
Код товару: 12327
CORT AC100DX OP Класична гітара
CORT AC100DX OP Класична гітара
Наявність: 1
Од. виміру: шт.  
Виробники
CORT

5609грн

Ми перетелефонуємо та уточнимо деталі

Опис

CORT AC100DX OP Класична гітара

Класичні гітари Cort серії AC відрізняються поліпшеним резонансом і автентичним традиційним звучанням. Підібрана комбінація порід деревини дозволила добитися глибокого і насиченого звучання. Ці інструменти прекрасно підійдуть для музикантів-початківців завдяки своїй чудовій чутливості і невибагливості до нюансів техніки виконання.

Deluxe модифікація популярної моделі AC100

Класичні гітари AC Deluxe виготовлені згідно безсмертним традиціям іспанських майстрів. Для того, щоб поліпшити вібрацію струн і резонанс корпусу була використана полегшена деревина музичних порід. Результат - глибокий пружний бас і солодкі верхи, в поєднанні з багатим середньочастотним діапазоном. Для збільшення стабільності конструкції, гітари AC Deluxe також отримали анкерний стрижень грифа, що дає можливість регулювати його рельєф і змінювати висоту струн.

Верхня дека з ялини

У деревині ялини чудово поєднується гнучкість та міцність, завдяки чому ялина є одним з найпопулярніших матеріалів для виготовлення верхньої деки акустичних гітар. А чудові тембральні характеристики роблять ялину просто ідеальним вибором для безлічі музичних жанрів і стилів гри.

Нижня дека та обичайка з червоного дерева

Завдяки яскравому і водночас щільному звучанню з вираженим середньочастотним діапазоном червоне дерево стало стандартом для виготовлення обичайки і нижньої деки класичних гітар.

Звичайно, багате звучання цілісної деревини залишається неперевершеним, проте конструкція з ламінованої деревини також може забезпечити відмінне звучання надійного і доступного інструмента. Одна з переваг застосування такої конструкції - неймовірна стійкість навіть до різких перепадів вологості.

Удосконалена система зв'язок деки

Покращена віялоподібна система зв'язок верхньої деки дозволяє помітно посилити резонанс вібрації нейлонових струн та отримати більш об'ємне та насичене звучання.

Гриф із анкерним стрижнем

Незважаючи на те, що анкерний стрижень рідко застосовується при виготовленні класичних гітар, AC100DX має регульований 2-сторонній анкерний стрижень. Така конструкція дає можливість регулювати прогин грифа та висоту струн для зручності гри та оптимального звучання у всьому діапазоні.

Вигин головки грифа

Профіль вигину головки грифа був ретельно вивірений для поліпшення комфорту під час гри і зменшення втомлюваності великого пальця на лівій руці.

 

Характеристики:

Верхня дека   Ялина (Spruce)
Нижня дека   Африканське Червоне дерево (Okoume)
Обичайка   Африканське червоне дерево (Okoume)
Гриф   Червоне дерево (з анкерним стрижнем)
Накладка грифа   Мербау (Merbau)
Мензура   650 мм (25.6")
Бридж   Мербау (Merbau)
Механіка   Нікельована
Колір   Натуральний відкритий - OP (Open Pore)
Виробництво   Індонезія
Гарантія   12 місяців (на механічні компоненти)

Відгуки клієнтів 0 відгуків

Характеристики

Технічні характеристики
Тип Класична гітара
Стан Новий
Кількість струн 6
Верхня дека Ялина
Нижня дека Африканське червоне дерево (Okoume)
Обичайка Африканське червоне дерево (Okoume)
Гриф Червоне дерево (Mahogany) з анкерним стрержнем
Накладка грифа Мербау (Merbau)
Бридж Мербау (Merbau)
Мензура 650 мм
Механіка Нікельована
Загальні характеристики
Покриття Open Pore
Колір Натуральний
Бренд CORT
Країна-виробник Індонезія
Гарантія 12 місяців на механічні компоненти