CORT C4 Deluxe CBL Бас-гітара

0
Код товару: 18434
CORT C4 Deluxe CBL Бас-гітара
CORT C4 Deluxe CBL Бас-гітара
CORT C4 Deluxe CBL Бас-гітара
Наявність: 1
Од. виміру: шт.  
Виробники
CORT

16087грн

Ми перетелефонуємо та уточнимо деталі

Опис

CORT C4 Deluxe CBL Бас-гітара

Бас-гітари серії Artisan створені для професійних музикантів, яким потрібний інструмент найвищої якості. Добірні породи деревини, високоякісна механіка і просунута електроніка Bartolini роблять бас-гітари серії Artisan чудовим вибором як для сценічного, так і для студійного використання.

 

Оновлена ​​модель C4 Deluxe - це якісний та надійний інструмент, виготовлений з добірних порід деревини і оснащений сучасною електронікою. Завдяки ергономічному дизайну та багатому звучанню ця бас-гітара стане вірним напарником не лише для музиканта-початківця, а й для досвідченого бас-гітариста.

Корпус з тополі

Тополя - дуже популярна порода дерева для виготовлення інструментів. Деревина тополі має однорідну рівномірну фактуру та вирізняється невеликою вагою і збалансованим "м'ясним" звучанням з підкресленою серединою.

Звукознімачі Bartolini MK-1

Звукознімачі MK-1 цілком передають фірмове об'ємне звучання Bartolini. Завдяки цьому C4 Deluxe має характерний збалансований "рояльний" тембр, з вираженою серединою і чистими верхами, що чудово підходить як для гри в групі, так і для сольного виконання.

Активна електроніка Markbass MB-1 EQ

Передпідсилювач Markbass MB-1 EQ характеризується дуже натуральним і прозорим звучанням, не забарвлює органічний природний тембр і резонанс деревини. Кришталева розбірливість і натуральна теплота тону, м'які баси, повнозвучна середина і кришталеві верхи - все це змусить вас забути про те, що ви тримаєте в руках електро інструмент. 3-смуговий еквалайзер Markbass - найкращий спосіб розкрити акустичну природу бас-гітари.

Гнучкий 3-смуговий еквалайзер дозволяє легко налаштувати звучання інструмента, як на сцені, так і в студії. Крім цього C4 Deluxe обладнаний перемикачем активного/пасивного режиму для миттєвого перемикання між сучасним активним або ж традиційним пасивним тембрами.

Бридж MetalCraft M

Міцний та масивний бридж MetalCraft M був розроблений з упором на простоту використання і поліпшену передачу тону. Залежно від товщини струн подвійна система установки дозволяє встановлювати їх або крізь корпус, або зверху, щоб знайти найкращий оптимальний натяг струн, забезпечуючи покращений сустейн, комфорт при грі та сфокусоване звучання. Ще одне велике поліпшення в передачі тону - це глибокі окремі прорізи, які надійно утримують сідла, запобігаючи будь-якому небажаному зрушенню, в той же час дозволяючи вібраціям струни правильно передаватися на корпус.

Оновлений дизайн голови грифа

Голова грифа виконана в одній кольоровій гамі з корпусом, що надає зовнішності інструмента завершеності та стилю. А пряме проходження струни від нульового поріжка до кілка зменшує бічний натяг, забезпечуючи додаткову стабільність налаштування і зменшуючи кількість непотрібних призвуків.

 

Характеристики:

Корпус Тополя (Poplar)
Тип конструкції Гриф на болтах (Bolt-On)
Гриф Клен (Maple)
Накладка грифа Ятоба (Jatoba)
Мензура 34" (864мм)
Радіус накладки грифа 400 мм
Лади 24
Бридж MetalCraft M4
Звукознімачі 2 х Bartolini MK-1
Еквалайзер Markbass MB-1 Preamp, 3-смуговий активний еквалайзер
Управління 1 гучність, 1 баланс, перемикач active/passive
Механіка Чорна
Кілки Закритого типу
Струни 45-105
Колір Блакитний глянсовий лак - CBL (Candy Blue)
Комплектація Гітара, ключі для анкера і бриджу
Виробництво Індонезія
Гарантія 12 місяців (на електронні та механічні компоненти)

Відгуки клієнтів 0 відгуків