ALASKA Pik Plastic M Медіатор кіготь

0
Код товару: 17591
ALASKA Pik Plastic M Медіатор кіготь
ALASKA Pik Plastic M Медіатор кіготь
Наявність:
Немає в наявності
Виробники
SH

Уточнюйте

Ми перетелефонуємо та уточнимо деталі

Опис

ALASKA Pik Plastic M Медіатор кіготь

Alaska Pik Plastic Medium Медіатор кіготь "на палець", розмір M.

Унікальна конструкція медіатора дозволяє одягнути його на палець і під ніготь. Медіатори Alaska Pik ідеальний вибір для музикантів, що грають на класичній гітарі в стилі фламенко, банджо, мандоліні, гавайській гітарі, арфі, бандурі. Alaska Pik це ваш контроль над звуком та якістю гри. Медіатори виготовлені з дуже якісного та еластичного пластику. Існують у чотирьох розмірах – S (маленький), M (середній), L (великий), X (дуже великий).

Виробник рекомендує коригувати форму медіатора під себе за допомогою інструменту для стрижки нігтів та надфілю. Для коригування довжини медіатора, одягніть медіатор на палець просунувши ніготь у проріз.

Відміряйте бажану довжину та обробіть надфілем або машинкою для нігтів. З боку "атаки" видаліть зайвий пластик. Щоб медіатор максимально зручно притискався під нігтем, випиляйте поглиблення необхідної глибини формою нігтя. Це запобігатиме спаданню медіатора з пальця під час гри. ВАЖЛИВО! Це необхідно робити перед зміною довжини медіатора! Щоб зробити конструкцію медіатора менш жорсткою, частково або повністю видаліть елемент.

Для додаткового комфорту Ви можете згладити всі незручні елементи надфілем.

Відгуки клієнтів 0 відгуків