Опис
HOTONE AUDIO VALETON GP-100 Процесор для електрогітари
Процесор ефектів Hotone Audio Valeton GP-100 — компактне рішення для електрогітари, яке поєднує багатий набір ефектів, моделювання підсилювачів і зручне керування в одному металевому корпусі. Він підходить для домашніх занять, репетицій, запису й невеликих виступів, дозволяючи зібрати повноцінний гітарний сетап без додаткового обладнання.
Можливості та конструкція
GP-100 пропонує 140 ефектів і 45 типів підсилювачів, що дозволяє налаштовувати як чисті й динамічні звуки, так і щільні перевантажені тембри. Підтримка 40 імпульсних відгуків кабінетів допомагає точніше сформувати характер звучання при роботі в лінію або в навушниках. Цифрова обробка сигналу з роздільною здатністю 24-біт/44.1 кГц забезпечує достатню деталізацію й стабільну якість звуку. Корпус металевий, компактний і зручний для транспортування. Керування реалізоване через три поворотні регулятори Para та кнопки Global, Drum, Edit, Save, Exit, а також два футвіча для перемикання пресетів або активації ефектів. Вбудована педаль експресії розширює можливості гри — можна керувати гучністю, вау або іншими параметрами в реальному часі.
Функціональність
Процесор оснащений вбудованим тюнером, лупером і 100 ритмічними шаблонами для занять. Наявність USB Audio Interface дозволяє підключати пристрій безпосередньо до комп’ютера для запису. Передбачені входи 1/4", AUX 1/8" і USB Type-B, а також виходи 2 х 1/4" і окремий вихід для навушників.
Характеристики:
- Призначення: Для електрогітар
- Кількість ефектів: 140
- Підсилювачі: 45 типів
- Імпульсні відгуки кабінетів: 40
- Пам’ять: 198 пресетів (99 заводських, 99 користувацьких)
- USB Audio Interface: Є
- Лупер: Є
- Тюнер: Вбудований
- Входи: 1 x 1/4"; 1 x 1/8" (Aux); 1 x USB Type-B
- Виходи: 2 x 1/4"; 1 x 1/8" (навушники)
- Обробка сигналу: 24-біт / 44.1 кГц
- Розміри: 198 x 134 x 28 мм
- Вага: 0.8 кг
- Корпус: Металевий
- Комплектація: Процесор ефектів, USB кабель, блок живлення, посібник користувача
- Виробництво: Китай
- Гарантія: 12 місяців




