M-AUDIO OXYGEN PRO 25 MIDI клавіатура 25 клавіш

0
Код товару: 17593
M-AUDIO OXYGEN PRO 25 MIDI клавіатура 25 клавіш
M-AUDIO OXYGEN PRO 25 MIDI клавіатура 25 клавіш
M-AUDIO OXYGEN PRO 25 MIDI клавіатура 25 клавіш
Наявність: 2
Од. виміру: шт.  
Виробники
M-AUDIO

9002грн

Ми перетелефонуємо та уточнимо деталі

Опис

M-AUDIO OXYGEN PRO 25 MIDI клавіатура 25 клавіш

Приєднуйся до професіоналів

Oxygen Pro 25 від M-Audio - це потужний MIDI-контролер з 25 клавішами, що живиться від USB, та має в комплекті арсенал необхідних інструментів для оптимізації твого творчого процесу. Поринь у світ незвіданого самовираження і творчості, та легко втілюй в життя свої продакшн ідеї. Зосередься на створенні музики, а не на налаштуванні програмного забезпечення. Тут є все, що потрібно сучасному музиканту, щоб твоя творчість міцно зайняла місце в житті. Не має значення, хочеш ти створювати музику на ходу чи в студії, серія M-Audio Oxygen Pro максимально гнучка для будь-якого робочого процесу.

Преміальний відгук, практичний контроль

Поєднання 25 кращих в своєму класі, чутливих до швидкості натискання, напівзважених клавіш з післякасанням і зонами, які можна призначити, вбудований арпеджіатор, 16 призначуваних педів з RGB підсвічуванням, чутливих до швидкості натискання і повторенням нот, 8 регуляторів і 9 призначуваних фейдерів, Oxygen Pro 25 постачається з усім необхідним, щоб максимально використовувати можливості твоїх віртуальних інструментів і DAW.

Ідеальна інтеграція з DAW і управління перфомансом з авто-маппінгом

Завдяки легко читаємому OLED-екрану налаштування Oxygen Pro 25 з будь-яким DAW не може бути ще простішим. Якщо ти використовуєш Pro Tools, MPC Beats, Ableton Live, Cubase, Logic, Studio One або будь-яку іншу платформу для створення музики, просто обери карту і Auto-Mapping подбає про все інше. Отримай повний тактильний контроль над твоїм DAW з автоматично призначуваними основними функціями, включаючи транспорт, фейдери, елементи управління панорамуванням і багато іншого, безпосередньо на Oxygen Pro 61. Більш того, Oxygen Pro 25 миттєво налаштовує всі віртуальні інструменти світового класу Air Music Tech, включених в Oxygen Pro (Hybrid 3, Velvet, Mini Grand, Vacuum, Boom, DB-33) для безпрецедентного ступеня тактильного управління в реальному часі при створенні і мікшуванні музики.

Розумне управління (Smart Controls)

Завдяки технологіям Smart Chord і Smart Scale Oxygen Pro 25 усуває будь-які перешкоди на шляху твого продакшену. З Smart Chord натискання однієї клавіші або педа відтворює повний акорд з простими у використанні опціями для налаштування властивостей акорду та послідовності клавіш. За допомогою Smart Scale клавіатуру Oxygen Pro 25 можна налаштувати на одну з 16 варіацій гам так, що відтворюються тільки ноти в обраній гамі. Результат? Ти витрачаєш менше часу на подолання перешкод, заснованих на техніці, і маєш більше часу на реалізацію свого творчого бачення.

Гра нового покоління

Клавіатура M-Audio PrecisionTouch поєднує в собі професійну напівзважену механіку з удосконаленим високошвидкісним скануванням - технології для ультра-виразного, неперевершеного ігрового процесу. Ця абсолютно нова клавіатура, що налаштовується, також має можливість для призначення налаштувань післядотику (Aftertouch), що дає користувачам додатковий вираз і контроль для безперервного впливу на звук віртуального інструменту, скануючи, наскільки сильно дотискається будь-яка клавіша після початкового натискання. Створення настрою, динаміки і емоцій ще ніколи не було таким природним.

Пакет програмного забезпечення преміум-класу

Незалежно від твого рівня, Oxygen Pro 25 включає в себе все для негайного розкриття творчого потенціалу з самого початку. Записуй, впорядковуй, створюй аранжування і зводь свої треки за допомогою вибору з трьох професійних DAW, включаючи Pro Tools | First M-Audio Edition, MPC Beats і Ableton Live Lite. Знайди і створи будь-який звук, який тільки можна уявити за допомогою колекції віртуальних інструментів від легендарного розробника AIR Music Tech, включаючи Hybrid 3, Velvet, Mini Grand, Vacuum, Boom і DB-33. Нарешті, занурся в світ передового звукового контенту з колекцією пакетів розширення від Akai Professional MPC - від потужних кіків до клацаючих снеєрів - все, що потрібно, щоб додати професійний блиск до твого продакшену.

Основні особливості:

 • 25 кращих в своєму класі, чутливих до швидкості натискання, напівзважених клавіш з післякасанням і призначуваними зонами.
 • 16 призначуваних чутливих до швидкості натискання педів RGB з підсвічуванням і функцією Note Repeat для створення бітів, запуску кліпів і т. д.
 • 8 регуляторів і кнопок для управління віртуальними інструментами, плагінами ефектів, елементами управління DAW і т. д.
 • 9 призначуваних фейдерів для управління віртуальними інструментами, плагінами ефектів, фейдерами DAW і т. д.
 • Кнопки Preset і DAW для автоматичного маппінга елементів управління DAW і параметрів плагінів
 • Режим Smart Chord дозволяє відтворювати енгармонічні акорди, або акорди, що налаштовуються
 • Режим Smart Scale виключає неправильні ноти, спрощуючи створення ідеальної пісні
 • Арпеджиатор з елементами управління Type, Octave, Gate і Swing
 • Ергономічні колеса висоти тону і модуляції; ¼"вхід для педалі сустейна
 • USB-MIDI-з'єднання і 5-контактний MIDI-вихід для управління зовнішнім MIDI-обладнанням
 • Інтуітивно зрозумілий лейаут з OLED-екраном для швидкого редагування
 • Включає програмне забезпечення для редагування (MIDI Editor) і повний пакет програмного забезпечення

Програмне забезпечення в комплекті:

 • MPC Beats
 • Ableton Live Lite
 • Віртуальні інструменти: Multi-oscillator synthesiser - Hybrid 3, Electric Piano - Velvet, Acoustic Piano - Mini Grand, Analogue synth - Vacuum, Vintage drum machine - Boom, Classic Organ - DB-33 (* - ліцензіяProTools)
 • MPC Expansion Packs: MPC Beats Producer Kits - Multi-Genre Beat Production P ack, F9 Instruments Beats Edition - 25 High Quality Instrument Samples • LANIAKEA Sounds - TrapSoul & LoFi Production Pack, MSX Audio - Soulful Drums Collection, ADSR - LoFi Producer Collection, MVP Urban Roulette Beats Edition - Urban Kits & Samples Expansion Pack, Cr2 Deep House Beats Edition - Deep House Expansion Pack

Компанія AVID припинила випуск та підтримку Pro Tools | First. Доступна безкоштовна 30-денна пробна версія Pro Tools з доступом до всіх можливостей. Детальніше – за посиланням.

 

Характеристики:

Клавіатура   25 повнорозмірних напів-зважених динамічних клавіш з послекасанием (aftertouch) і призначенням зон.
Контролери   (16) призначаються чутливих до швидкості натискання педів RGB з підсвічуванням і функцією Note Repeat для створення бітів, запуску кліпів і т. Д. (8) регуляторів і кнопок для управління віртуальними інструментами, плагінами ефектів, елементами управління DAW і т. Д. (9) призначаються фейдеров для управління віртуальними інструментами, плагінами ефектів, фейдерами DAW і т. д. Кнопки Preset і DAW для автоматичного меппінга елементів управління DAW і параметрів плагінів
MIDI   USB (Midi Out), MIDI Out DIN5
Комплектація   Oxygen Pro 25, USB кабель, керівництво користувача, Інфокарта для завантаження комплектного ПО
Додаткові дані   Сумісність з Win/Mac
Розміри   264.1 x 490.2 x 83.3 мм
Вага   2.46 кг
Виробництво   Китай
Гарантія   12 місяців

Відгуки клієнтів 0 відгуків