YAMAHA FG800 BLK Акустична гітара

0
Код товару: 17214
YAMAHA FG800 BLK Акустична гітара
Наявність:
Немає в наявності
Виробники
YAMAHA

Уточнюйте

Ми перетелефонуємо та уточнимо деталі

Опис

YAMAHA FG800 BLK Акустична гітара.

За роки від свого першого випуску в 1966 році гітари Yamaha серії FG довели, що якісна акустична гітара не обов'язково має бути дорогою. Створена з думками про зручність гри, музичне звучання і, звичайно ж, чудову якість виготовлення, оригінальна модель FG180 дуже швидко стала справжньою класикою, що має в своєму послужному списку безліч хітових записів.

50 років по тому, нові гітари серій FG і FS вирізняються тією ж якістю виготовлення, чудовим звучанням і зручністю гри. Можливо, саме тому їх і обирають мільйони гітаристів у всьому світі. Не має значення, де починається ваша музична подорож - гітара Yamaha FG стане вашим вірним супутником і помічником.

FG800 - найдоступніша модель в лінійці акустичних гітар Yamaha серії FG. Вона характеризується чудовою якістю виготовлення, традиційним зовнішнім виглядом і має доступну ціну. Завдяки використанню цілісної деревини, FG800 має збалансоване автентичне звучання і стане чудовим вибором для будь-якого гітариста-початківця.

Покращена конструкція зв'язок верхньої деки

Yamaha FG Series - JAM.UA

Нові моделі гітар серії FG вирізняються гучнішим і більш насиченим звучанням в діапазоні низьких і середніх частот завдяки передовим методам акустичного аналізу, проведеного дослідницьким підрозділом Yamaha.

Фахівці Yamaha відмовилися від сліпого наслідування традицій і провели безліч аналітичних тестів і експериментів заради отримання найкращої конструкції зв'язок верхньої деки. Завдяки цьому була створена абсолютно нова модель скалопованих зв'язок задля отримання ідеальної акустичної конструкції, що поєднує чудову надійність і відмінну якість звуку.

50 років історії

Yamaha FG Series - JAM.UA

Історія акустичних гітар Yamaha серії FG почалася в 1966 році з виходом моделей FG180 і FG150. Протягом наступних 50-ти років було розроблено та вироблено кілька поколінь гітар, і кожна з них була ідеальним інструментом для тогочасних музикантів. В цілому, з 1966 року було випущено більше 200 моделей серії FG.

Made in Yamaha

Yamaha FG Series - JAM.UA

Кожна деталь гітари FG створена для того, щоб зробити її ще кращою. Це і ретельно підібрані породи деревини, і витончене, нанесене вручну покриття. І, звичайно ж, численні перевірки якості - все заради того, щоб зробити кожну акустичну гітару FG вашим надійним партнером.


Характеристики:

Верхня дека   Цілісна ялина
Нижня дека   Нато/Окума (Nato/Okume)
Обичайка   Нато/Окума (Nato/Okume)
Окантовка   Чорна по деці
Гриф   Нато (Nato) з накладкою з горіха (Walnut)
Радіус накладки грифа   400мм
Інкрустація   Точки - маркери ладів
Бридж   Горіх
Верхній поріжок   Поліуретан, 43 мм
Нижній поріжок   Поліуретан
Лади   20
Мензура   650мм (25 9/16")
Механіка   Хром
Струни   12-53 Yamaha FS50BT або D'Addario EXP11
Колір   Чорний глянсовий - BL (Black)
Гарантія   12 місяців (на механічні компоненти інструменту) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
Комплектація   Гітара, ключ для анкера
Виробництво   Китай

Відгуки клієнтів 0 відгуків